Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf
Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf

Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf

Pragnąłbym zacząć od przedstawienia witryny, którą spotkałem jakiś okres temu. Jest to serwis firmy reklamowej Agraf z Olsztyna. Witryna ma bardzo interesujące tło, ilustruje dżunglę a w to jest wprowadzona maskota firmy a mianowicie samochód Warszawa. Widać, że autor włożył w ten projekt sporo wisiłku, szkoda tylko, że tak udana praca służy tylko za tło tego serwisu. Co do samej strony www widać, że została stworzona latek par temu. Pismo jest nad wyraz mała i przez to nie zrozumiała.

Wprost mam problem z rozczytaniem treści, co jest wielkim minusem tej strony internetowej. Witryna jest bardzo rozbudowana, powiedziałbym, że to wręcz portal internetowy a nie strona firmy zajmującej się reklamą.

Witryna posiada ponad 3330 podstron w indexie Google oraz Page Rank 4 co coś oznacza. Na dodatek ciekawym rozwiązaniem jest połączenie HTMLa i flasha. Niektóre animacje na sliderach są atrakcyjne np. na podstronach Kalendarze czy Newsy. Ogólnie rzecz ujmując maskotka firmy samochód Warszawa przedstawiana jest w różnorodnych okolicznościach, np. pod wodą, w kosmosie itd.Witryna zespolona jest z Social Media, możemy dzielić się wiadomością na Facebooku, Twitterze, Naszej Klasie, Wykopie itd. Rozciągane menu ułatwia bardzo w prędkim odnalezieniu ciekawych nas treści.

Wchodząc na poszczególny dział pojawia się adekwatne menu po lewej pozwalające na lekką nawigację w obrębie danej grupy tematycznej. Strona została wyposażona w szybka wyszukiwarkę, co również zaliczam na plus. Przy takim typie rozbudowanych serwisów jest to wręcz nieodzowny element strony www, który pozwala bezzwłocznie odnaleźć interesujące nas materiały. Zauważyłem, że formularze kontaktowe na tej witrynie nie przeszły próby czasu i zostały ostylowane nieswoiście.

Przemieszczany element na samym dole przyzwala na zapoznanie się z najlepszymi działami, których ofertę obejmuje właśnie to studio reklamowe. Zasadniczo rzecz biorąc strona www jest za wąska projektowana parę lat temu, gdzie dominującą rozdzielczością był wymiar 1000 px szerokości. W dobie rozdzielczości HD jest to nieco za mało. Zachęcam do odwiedzin tej witryny, zaznajomienia się z historia i oferta tej agencji reklamowej.

Zobacz również

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

W hodowli indyków, jakość ściółki odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ptaków. Odpowiednio dobrana i utrzymana ściółka nie tylko wpływa na zdrowie indyków, ale także ma istotny wpływ na jakość mięsa oraz efektywność hodowli. Dlatego też warto przyjrzeć się praktykom i strategiom, które pomogą zadbać o optymalne warunki ściółki w hodowli indyków. Wybór odpowiedniej ściółki Pierwszym krokiem w utrzymaniu wysokiej jakości …

więcej
Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka podczas budowy domu i kładzenia instalacji elektrycznych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i prawidłowego funkcjonowania systemu elektrycznego w dłuższej perspektywie czasowej. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszego elektryka dla Twojego projektu budowlanego: Licencja i certyfikaty Upewnij się, że elektryk posiada odpowiednie licencje i certyfikaty, które potwierdzają jego kwalifikacje i zgodność z lokalnymi przepisami i normami bezpieczeństwa …

więcej
Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Drewno dębowe od wieków zachwyca swoją wytrzymałością, elegancją i naturalnym pięknem. W połączeniu z umiejętnościami rzemieślników, staje się materiałem doskonałym do tworzenia schodów o niezrównanej jakości. Firma Mika, znana ze swojego pasjonującego podejścia do drewnianego rzemiosła, tworzy schody dębowe, które są prawdziwym arcydziełem w świecie stolarstwa. Tradycja i nowoczesność: połączenie w filiżance drewna Firma Mika łączy w swojej pracy tradycyjne techniki stolarskie z nowoczesnym podejściem …

więcej