Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf
Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf

Strona internetowa firmy z Olsztyna Agraf

Pragnąłbym zacząć od przedstawienia witryny, którą spotkałem jakiś okres temu. Jest to serwis firmy reklamowej Agraf z Olsztyna. Witryna ma bardzo interesujące tło, ilustruje dżunglę a w to jest wprowadzona maskota firmy a mianowicie samochód Warszawa. Widać, że autor włożył w ten projekt sporo wisiłku, szkoda tylko, że tak udana praca służy tylko za tło tego serwisu. Co do samej strony www widać, że została stworzona latek par temu. Pismo jest nad wyraz mała i przez to nie zrozumiała.

Wprost mam problem z rozczytaniem treści, co jest wielkim minusem tej strony internetowej. Witryna jest bardzo rozbudowana, powiedziałbym, że to wręcz portal internetowy a nie strona firmy zajmującej się reklamą.

Witryna posiada ponad 3330 podstron w indexie Google oraz Page Rank 4 co coś oznacza. Na dodatek ciekawym rozwiązaniem jest połączenie HTMLa i flasha. Niektóre animacje na sliderach są atrakcyjne np. na podstronach Kalendarze czy Newsy. Ogólnie rzecz ujmując maskotka firmy samochód Warszawa przedstawiana jest w różnorodnych okolicznościach, np. pod wodą, w kosmosie itd.Witryna zespolona jest z Social Media, możemy dzielić się wiadomością na Facebooku, Twitterze, Naszej Klasie, Wykopie itd. Rozciągane menu ułatwia bardzo w prędkim odnalezieniu ciekawych nas treści.

Wchodząc na poszczególny dział pojawia się adekwatne menu po lewej pozwalające na lekką nawigację w obrębie danej grupy tematycznej. Strona została wyposażona w szybka wyszukiwarkę, co również zaliczam na plus. Przy takim typie rozbudowanych serwisów jest to wręcz nieodzowny element strony www, który pozwala bezzwłocznie odnaleźć interesujące nas materiały. Zauważyłem, że formularze kontaktowe na tej witrynie nie przeszły próby czasu i zostały ostylowane nieswoiście.

Przemieszczany element na samym dole przyzwala na zapoznanie się z najlepszymi działami, których ofertę obejmuje właśnie to studio reklamowe. Zasadniczo rzecz biorąc strona www jest za wąska projektowana parę lat temu, gdzie dominującą rozdzielczością był wymiar 1000 px szerokości. W dobie rozdzielczości HD jest to nieco za mało. Zachęcam do odwiedzin tej witryny, zaznajomienia się z historia i oferta tej agencji reklamowej.

Zobacz również

Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej
Serwis internetowy DoktorPc Kraków

Serwis internetowy DoktorPc Kraków

Przedstawiam aktualnie stronę http://www.pogotowiekomputerowe-krakow.pl. Jest to serwis świadczący wszelakie usługi powiązane z usterkami komputerów, laptopów, podzespołów komputerowych, systemów komputerowych. Strona jest prekursorska, wybitnie dobrze napisana przedmiotowo i pod kątem seo, co ma kolosalne istotę w procesie pozycjonowania. Naprawa laptopów Kraków to kompetentny team informatyków, który w prosty sposób odpowie Państwu na najbardziej wyrafinowane pytania odnośnie działania komputera oraz oprogramowania. Pomogą w zakupie nowego sprzętu komputerowego …

więcej