Serwis Artneo
Serwis Artneo

Serwis Artneo

Zielona piłka tenisowa, serwis Artneo połozone w Olsztynie. Kiedyś studio reklamowe Artneo przeistoczyła swoją strone internetową. Uprzednia wersja była zakupionym szablonem, co było dość ciekawym rozwiązaniem dla agencji interaktywnej, która zajmuje się komponowaniem serwisów www. Obecna strona jest autorskim rozwiązaniem.

Pierwsze doznanie bardzo pozytywne, piła i jej tekstura jest bardzo dodatnia oraz po mistrzowsku zaprojektowana. Zabawa w 3d agencji reklamowej została zrealizowana moim zdaniem pełnym sukcesem. Strona na pewno będzie zapamiętana, wiązana z jedną firmą i chyba o to dokładnie chodzi. Całość jest bardzo jasna i czytelna. Nie odnajdziemy tu jak na większości stron internetowych tego typu zakupionych fotografii, lecz motyw zielonej piłeczki pojawia się od góry do dołu strony internetowej.

Od razu wiemy, czym zwłaszcza zajmuje się ta agencja reklamowa, a więc:

  • serwisy internetowe;
  • hosting;
  • systemy dedykowane;
  • druk.

Sama serwis zawiera ponad 10 błędów zdaniem W3C, co jest przyzwoitym wynikiem. Jeżeli pragniemy, aby nasza witryna posiadała aktualne rozwiązania nie pozbędziemy się błędów. Artneo.pl posiada Page Rank 6 oraz z górą 185 stron w wskaźniku Google.

Podstrona portfolio firmy zostało zaopatrzone w filtrowanie, co jest miłym rozwiązaniem, lecz same ikony mógłby być bardziej okazałe. Tak faktycznie mało, co mówi ten czynnik graficzny na witrynie. Ikony realizacji powinny być większe i dawać ogólne pojęcie o samym przedmiocie realizacji.

Czy strona artneo.pl to dobra strona?

Moim zdaniem kategorycznie tak. Widać, że zespół przemyślał cały projekt. Pod każdym względem nawiązał do logotypu agencji oraz w udany sposób go rozwiną. Jakikolwiek element serwisu jest celowy, wyrazisty i składający się na doskonałą całość.

Zachęcam wszystkich do odwiedzin tej witryny.

Zobacz również

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu laptopów i komputerów, który oferuje szeroką ofertę mieszkańcom Warszawy i okolic. Jeśli masz problem z sprzętem czy laptopem warto skorzystać z usług kompetentnej pomocy komputerowej. Usługi tego serwisu komputerowego świadczone są na najwyższym poziomie oraz w przyciągających cenach. Serwis PC InHouse to pogotowie komputerowe, które charakteryzuje się niezawodnością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które …

więcej
Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej