Serwis Artneo
Serwis Artneo

Serwis Artneo

Zielona piłka tenisowa, serwis Artneo połozone w Olsztynie. Kiedyś studio reklamowe Artneo przeistoczyła swoją strone internetową. Uprzednia wersja była zakupionym szablonem, co było dość ciekawym rozwiązaniem dla agencji interaktywnej, która zajmuje się komponowaniem serwisów www. Obecna strona jest autorskim rozwiązaniem.

Pierwsze doznanie bardzo pozytywne, piła i jej tekstura jest bardzo dodatnia oraz po mistrzowsku zaprojektowana. Zabawa w 3d agencji reklamowej została zrealizowana moim zdaniem pełnym sukcesem. Strona na pewno będzie zapamiętana, wiązana z jedną firmą i chyba o to dokładnie chodzi. Całość jest bardzo jasna i czytelna. Nie odnajdziemy tu jak na większości stron internetowych tego typu zakupionych fotografii, lecz motyw zielonej piłeczki pojawia się od góry do dołu strony internetowej.

Od razu wiemy, czym zwłaszcza zajmuje się ta agencja reklamowa, a więc:

  • serwisy internetowe;
  • hosting;
  • systemy dedykowane;
  • druk.

Sama serwis zawiera ponad 10 błędów zdaniem W3C, co jest przyzwoitym wynikiem. Jeżeli pragniemy, aby nasza witryna posiadała aktualne rozwiązania nie pozbędziemy się błędów. Artneo.pl posiada Page Rank 6 oraz z górą 185 stron w wskaźniku Google.

Podstrona portfolio firmy zostało zaopatrzone w filtrowanie, co jest miłym rozwiązaniem, lecz same ikony mógłby być bardziej okazałe. Tak faktycznie mało, co mówi ten czynnik graficzny na witrynie. Ikony realizacji powinny być większe i dawać ogólne pojęcie o samym przedmiocie realizacji.

Czy strona artneo.pl to dobra strona?

Moim zdaniem kategorycznie tak. Widać, że zespół przemyślał cały projekt. Pod każdym względem nawiązał do logotypu agencji oraz w udany sposób go rozwiną. Jakikolwiek element serwisu jest celowy, wyrazisty i składający się na doskonałą całość.

Zachęcam wszystkich do odwiedzin tej witryny.

Zobacz również

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

W hodowli indyków, jakość ściółki odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ptaków. Odpowiednio dobrana i utrzymana ściółka nie tylko wpływa na zdrowie indyków, ale także ma istotny wpływ na jakość mięsa oraz efektywność hodowli. Dlatego też warto przyjrzeć się praktykom i strategiom, które pomogą zadbać o optymalne warunki ściółki w hodowli indyków. Wybór odpowiedniej ściółki Pierwszym krokiem w utrzymaniu wysokiej jakości …

więcej
Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka podczas budowy domu i kładzenia instalacji elektrycznych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i prawidłowego funkcjonowania systemu elektrycznego w dłuższej perspektywie czasowej. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszego elektryka dla Twojego projektu budowlanego: Licencja i certyfikaty Upewnij się, że elektryk posiada odpowiednie licencje i certyfikaty, które potwierdzają jego kwalifikacje i zgodność z lokalnymi przepisami i normami bezpieczeństwa …

więcej
Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Drewno dębowe od wieków zachwyca swoją wytrzymałością, elegancją i naturalnym pięknem. W połączeniu z umiejętnościami rzemieślników, staje się materiałem doskonałym do tworzenia schodów o niezrównanej jakości. Firma Mika, znana ze swojego pasjonującego podejścia do drewnianego rzemiosła, tworzy schody dębowe, które są prawdziwym arcydziełem w świecie stolarstwa. Tradycja i nowoczesność: połączenie w filiżance drewna Firma Mika łączy w swojej pracy tradycyjne techniki stolarskie z nowoczesnym podejściem …

więcej