Strona studia reklamowego Saska
Strona studia reklamowego Saska

Strona studia reklamowego Saska

Ostatnimi czasy wypatrzyłem pociągającą witrynę studia reklamowego z Olsztyna, której fotografia na głównej stronie poprostu mnie rozbawiło. Zobrazowana jest tam buzia uśmiechnietego dziecka z dwoma ząbkami oraz inskrypcja „Gadżety daja tyle szczęścia”. Całość spowodowała uśmieszek na mojej paszczy. Olśniewający pomysł i fajne rozwiązanie, które uwydatnia główny profil tej firmy reklamowej.

Saska – agencja reklamowa Olsztyn – strona internetowa

Serwis wykonana jest w kolorach białych, purpurowych i odcieniach szarości. Ogół jest bardzo czytelny i przejrzysta. Prędko można odnaleść daną ofertę, która nas interesuje. Rozwijane menu jest dobitne i nie zmienia swojego położenia gdy przewijamy stronę www na dół. Dopuszcza to w każdej chwili na wybranie czegoś z menu. Ponownym atutem serwisu jest to że dysponuje wyszukiwarką treści. Przyzwala to na wyszukanie artykułów obejmujących dane frazy kluczowe.

Na stronie głównej strony www Agencja reklamowa Olsztyn wystepuje przewijany element przedstawiający najnowsze realizacje tej agencji. Fajne i przydatne rozwiązanie, pozwalające na łatwe zapoznanie się z ostatnimi realizacjami biura reklamowego. Na dowolnej podstronie ofrtowej znajduje się formularz kontaktowy pozwalający na wysłanie zapytania dotyczącego konkretnego produktu. Jest to dobre rozwiazani,które ułatwia nam cały proces zamówienia, nie trzeba przeskakiwać z strony na stronę tylko od razu przesyłamy zapytanie. Kolejnym plusem jest moduł zobacz także, który ujawnia nam podobne artykuły.

Porftolio posiada dość wydatne ikony, które charakteryzują w dobry sposób realizację biura Saska. Jeżeli coś nas zaciekawi klikamy w rozwinięcie, gdzie pojawia sie specyfikacja oraz galeria danej realizacji. A są one faktycznie różne od koszulek po cukierki.

Witryna internetowa jest całkiem rozbudowany posiada ponad 570 postron w indeksie Google oraz PR 3. Zachęcam wszystkich do odwiedzin serwisu tej agencji reklamowej z siedzibą w Olsztynie.

Zobacz również

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu laptopów i komputerów, który oferuje szeroką ofertę mieszkańcom Warszawy i okolic. Jeśli masz problem z sprzętem czy laptopem warto skorzystać z usług kompetentnej pomocy komputerowej. Usługi tego serwisu komputerowego świadczone są na najwyższym poziomie oraz w przyciągających cenach. Serwis PC InHouse to pogotowie komputerowe, które charakteryzuje się niezawodnością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które …

więcej
Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej