Motogen
Motogen

Motogen

To co faceci lubuia najbardziej i nie mowa tutaj o niewiastach tylko w tym przypadku będą to jednoślady. Motogen – portal w którym odszukacie wszystko o motocyklach. Osobiście już nie jeżdzę motorem ale coś jednak pozostało z tej przebrzmiałej miłości.

Strona internetowa Motogen – raj dla motocyklistów

Witryna internetowa jest bardzo rozbudowana, na stronie głównej jesteśmy zasypani tematami zwiazanymi przede wszystkim z motocyklami. Znajdziemy tu wskazówki, wzory, recenzje, turnieje, zdjęcia a więc wszystko co maniacy motocykli lubia w najwyższym stopniu. Witryna powiązany jest ze sklepem internetowym a więc od razu możemy uczynić zakupy. Zaciekawił mnie artykuł pod tytułem rover vs skuter w mieście. Autor testuje wady i zalety obu założeń. Mało tego przeprowadzony jest wyścig, gdzie okazało się, że jednak szybszy jest skuter. Artykuł w samej rzeczy jest wyczrpujący i bardzo pociągający. Sam zostałem zachęcony do wybrania jednego z dwuch rozwiązań. Po co tracić tyle czasu w korkach tym bardziej gdy pogoda jest sprzyjająca. Jednak interesowałby mnie taki test w wymogach zimowych. Niestety taki mamy klimat.

Witryna Motogen posiada forum gdzie można poznać ludzi o pokrewnych zainteresowaniach. Zadać pytanie czy umówić sie na wspólną niezapomnianą wycieczkę. Vortal Motogen dzieli się na kilka dominujących działów:

 • Aktualności
 • Sport
 • Artykuły
 • Testy
 • Zdjęcia
 • TV
 • Giełda
 • Katalog
 • GPS
 • Społeczność
 • Forum

Strona internetowa tworzy całą społeczność, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą redagować artykuły, zdjęcia swoich skuterów, rozmawiać i wymieniać preferencje. Czy Motogen to Facebook dla motocyklistów, napewno coś jest w tym stwierdzeniu. Strona dysponuje Page rank 4 i ponad 180 000 stron w indeksie Google. Same te liczby wizualizują nam stopień robudowania tej strony www.

Odkryłem tez wadę witryny, przeglądałem go w godzinach szczytu i serwis bardzo wolno się otwiera, nie wiem czy to zły uczynek hostingu, systemu CMS czy mojego łącza, ale w obecnych czasach czekanie na zdjęcie 10 sekund jest dość drażniące.

Ciepło zapraszam i promuję wszystkim zapoznanie sie ze strona Motogen, uwaga zjadacz czasu, sam spędziłem tam ponad 3 godziny i napewno jeszcze tam wrócę.

Zobacz również

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu laptopów i komputerów, który oferuje szeroką ofertę mieszkańcom Warszawy i okolic. Jeśli masz problem z sprzętem czy laptopem warto skorzystać z usług kompetentnej pomocy komputerowej. Usługi tego serwisu komputerowego świadczone są na najwyższym poziomie oraz w przyciągających cenach. Serwis PC InHouse to pogotowie komputerowe, które charakteryzuje się niezawodnością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które …

więcej
Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej