Motogen
Motogen

Motogen

To co faceci lubuia najbardziej i nie mowa tutaj o niewiastach tylko w tym przypadku będą to jednoślady. Motogen – portal w którym odszukacie wszystko o motocyklach. Osobiście już nie jeżdzę motorem ale coś jednak pozostało z tej przebrzmiałej miłości.

Strona internetowa Motogen – raj dla motocyklistów

Witryna internetowa jest bardzo rozbudowana, na stronie głównej jesteśmy zasypani tematami zwiazanymi przede wszystkim z motocyklami. Znajdziemy tu wskazówki, wzory, recenzje, turnieje, zdjęcia a więc wszystko co maniacy motocykli lubia w najwyższym stopniu. Witryna powiązany jest ze sklepem internetowym a więc od razu możemy uczynić zakupy. Zaciekawił mnie artykuł pod tytułem rover vs skuter w mieście. Autor testuje wady i zalety obu założeń. Mało tego przeprowadzony jest wyścig, gdzie okazało się, że jednak szybszy jest skuter. Artykuł w samej rzeczy jest wyczrpujący i bardzo pociągający. Sam zostałem zachęcony do wybrania jednego z dwuch rozwiązań. Po co tracić tyle czasu w korkach tym bardziej gdy pogoda jest sprzyjająca. Jednak interesowałby mnie taki test w wymogach zimowych. Niestety taki mamy klimat.

Witryna Motogen posiada forum gdzie można poznać ludzi o pokrewnych zainteresowaniach. Zadać pytanie czy umówić sie na wspólną niezapomnianą wycieczkę. Vortal Motogen dzieli się na kilka dominujących działów:

  • Aktualności
  • Sport
  • Artykuły
  • Testy
  • Zdjęcia
  • TV
  • Giełda
  • Katalog
  • GPS
  • Społeczność
  • Forum

Strona internetowa tworzy całą społeczność, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą redagować artykuły, zdjęcia swoich skuterów, rozmawiać i wymieniać preferencje. Czy Motogen to Facebook dla motocyklistów, napewno coś jest w tym stwierdzeniu. Strona dysponuje Page rank 4 i ponad 180 000 stron w indeksie Google. Same te liczby wizualizują nam stopień robudowania tej strony www.

Odkryłem tez wadę witryny, przeglądałem go w godzinach szczytu i serwis bardzo wolno się otwiera, nie wiem czy to zły uczynek hostingu, systemu CMS czy mojego łącza, ale w obecnych czasach czekanie na zdjęcie 10 sekund jest dość drażniące.

Ciepło zapraszam i promuję wszystkim zapoznanie sie ze strona Motogen, uwaga zjadacz czasu, sam spędziłem tam ponad 3 godziny i napewno jeszcze tam wrócę.

Zobacz również

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

W hodowli indyków, jakość ściółki odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ptaków. Odpowiednio dobrana i utrzymana ściółka nie tylko wpływa na zdrowie indyków, ale także ma istotny wpływ na jakość mięsa oraz efektywność hodowli. Dlatego też warto przyjrzeć się praktykom i strategiom, które pomogą zadbać o optymalne warunki ściółki w hodowli indyków. Wybór odpowiedniej ściółki Pierwszym krokiem w utrzymaniu wysokiej jakości …

więcej
Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka podczas budowy domu i kładzenia instalacji elektrycznych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i prawidłowego funkcjonowania systemu elektrycznego w dłuższej perspektywie czasowej. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszego elektryka dla Twojego projektu budowlanego: Licencja i certyfikaty Upewnij się, że elektryk posiada odpowiednie licencje i certyfikaty, które potwierdzają jego kwalifikacje i zgodność z lokalnymi przepisami i normami bezpieczeństwa …

więcej
Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Drewno dębowe od wieków zachwyca swoją wytrzymałością, elegancją i naturalnym pięknem. W połączeniu z umiejętnościami rzemieślników, staje się materiałem doskonałym do tworzenia schodów o niezrównanej jakości. Firma Mika, znana ze swojego pasjonującego podejścia do drewnianego rzemiosła, tworzy schody dębowe, które są prawdziwym arcydziełem w świecie stolarstwa. Tradycja i nowoczesność: połączenie w filiżance drewna Firma Mika łączy w swojej pracy tradycyjne techniki stolarskie z nowoczesnym podejściem …

więcej