Strona internetowa Jachtowe.com.pl
Strona internetowa Jachtowe.com.pl

Strona internetowa Jachtowe.com.pl

Znajomy potrzebował porady dotyczącej reperacji jachtu i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w odnalezieniu odpowiedniego serwisu, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na przenikające go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru serwisów zainteresowała nas strona internetowa jachtowe.com.pl.

Wszystko o naprawie jachtów Sea-Line

Witryna internetowa jachtowe.com.pl to faktycznie kompendium wiedzy o renowacji i pielęgnacji łodzi. Znaleźlismy tam bardzo dużo informacji dotyczących renowacji i konserwacji łodzi. Postanowiłem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac tą stronę.

Strona internetowa jest wybitnie czytelna i klarowna, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Główne działy strony www to:

  • ABC Wiedzy
  • Kalkulator farb
  • Filmy instruktażowe
  • Galeria
  • Regulamin
  • Kontakt

Dział ABC wiedzy to zbiór porywających porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Artykułów jest naprawdę sporo, serwis zawiera ponad 300 podstron w rejestrze Googla.

Badanie pod kątem pozycjonoawnia tej serwisu oceniła ją na 48/100 a więc rezultat mógłby być lepszy. Główne błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest prawym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 7 błędów według W3C.

Interesującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo komfortowy sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swoja motorówkę. Jachtowe.com.pl to serwis pod patronatem Sea-Line gdzie ujęte jest zastosowanie poszczególnych produktów tej firmy. Producent tego typu środków musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym obszarze i non stop rozwijać swoją wiedzę. Dlatego takie rozwiązanie jest kapitalne dla wszystkich posiadaczy łódek, którzy są zaintrygowani samodzielną ich naprawą.

Na domiar tego zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych materiałów. Jest to świetne sposób, jeśli nie natrafimy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy witryny buduja bazę danych potencjalnyk konsumentów.

Miło zapraszam do zapoznania się ze serwisem jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy motorówek i ludzi zainteresowanychtym punktem.

Zobacz również

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu laptopów i komputerów, który oferuje szeroką ofertę mieszkańcom Warszawy i okolic. Jeśli masz problem z sprzętem czy laptopem warto skorzystać z usług kompetentnej pomocy komputerowej. Usługi tego serwisu komputerowego świadczone są na najwyższym poziomie oraz w przyciągających cenach. Serwis PC InHouse to pogotowie komputerowe, które charakteryzuje się niezawodnością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które …

więcej
Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej