Strona internetowa Jachtowe.com.pl
Strona internetowa Jachtowe.com.pl

Strona internetowa Jachtowe.com.pl

Znajomy potrzebował porady dotyczącej reperacji jachtu i jako „znawca” internetu postanowiłem pomóc mu w odnalezieniu odpowiedniego serwisu, gdzie znajdzie większość odpowiedzi na przenikające go pytania. Nie szukalismy długo, z pośród paru serwisów zainteresowała nas strona internetowa jachtowe.com.pl.

Wszystko o naprawie jachtów Sea-Line

Witryna internetowa jachtowe.com.pl to faktycznie kompendium wiedzy o renowacji i pielęgnacji łodzi. Znaleźlismy tam bardzo dużo informacji dotyczących renowacji i konserwacji łodzi. Postanowiłem w ramach wdzięczności zareklamowac i opisac tą stronę.

Strona internetowa jest wybitnie czytelna i klarowna, sam projekt składa się z trzech kolorów, biały niebieski i zielony. Główne działy strony www to:

  • ABC Wiedzy
  • Kalkulator farb
  • Filmy instruktażowe
  • Galeria
  • Regulamin
  • Kontakt

Dział ABC wiedzy to zbiór porywających porad dotyczących przygotowania powierzchni, laminowania, szpachlowania, malowania oraz porad dotyczących odpowiedniego polerowania. Artykułów jest naprawdę sporo, serwis zawiera ponad 300 podstron w rejestrze Googla.

Badanie pod kątem pozycjonoawnia tej serwisu oceniła ją na 48/100 a więc rezultat mógłby być lepszy. Główne błędy to brak słów kluczowych, za mało terści w stosunku do kodu HTML, zastosowanie iframe co nie jest prawym rozwiązaniem, brak arkuszów CSS do druku, 7 błędów według W3C.

Interesującym rozwiązaniem jest również kalkulator farb. W bardzo komfortowy sposób możemy obliczyć ile litrów farby należy zakupić aby pomalować swoja motorówkę. Jachtowe.com.pl to serwis pod patronatem Sea-Line gdzie ujęte jest zastosowanie poszczególnych produktów tej firmy. Producent tego typu środków musi mieć olbrzymie doświadczenie w tym obszarze i non stop rozwijać swoją wiedzę. Dlatego takie rozwiązanie jest kapitalne dla wszystkich posiadaczy łódek, którzy są zaintrygowani samodzielną ich naprawą.

Na domiar tego zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać pytania odnośnie danych materiałów. Jest to świetne sposób, jeśli nie natrafimy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie. A administratorzy witryny buduja bazę danych potencjalnyk konsumentów.

Miło zapraszam do zapoznania się ze serwisem jachtowe.com.pl, wszystkich szczęśliwych posiadaczy motorówek i ludzi zainteresowanychtym punktem.

Zobacz również

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

W hodowli indyków, jakość ściółki odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ptaków. Odpowiednio dobrana i utrzymana ściółka nie tylko wpływa na zdrowie indyków, ale także ma istotny wpływ na jakość mięsa oraz efektywność hodowli. Dlatego też warto przyjrzeć się praktykom i strategiom, które pomogą zadbać o optymalne warunki ściółki w hodowli indyków. Wybór odpowiedniej ściółki Pierwszym krokiem w utrzymaniu wysokiej jakości …

więcej
Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka podczas budowy domu i kładzenia instalacji elektrycznych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i prawidłowego funkcjonowania systemu elektrycznego w dłuższej perspektywie czasowej. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszego elektryka dla Twojego projektu budowlanego: Licencja i certyfikaty Upewnij się, że elektryk posiada odpowiednie licencje i certyfikaty, które potwierdzają jego kwalifikacje i zgodność z lokalnymi przepisami i normami bezpieczeństwa …

więcej
Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Drewno dębowe od wieków zachwyca swoją wytrzymałością, elegancją i naturalnym pięknem. W połączeniu z umiejętnościami rzemieślników, staje się materiałem doskonałym do tworzenia schodów o niezrównanej jakości. Firma Mika, znana ze swojego pasjonującego podejścia do drewnianego rzemiosła, tworzy schody dębowe, które są prawdziwym arcydziełem w świecie stolarstwa. Tradycja i nowoczesność: połączenie w filiżance drewna Firma Mika łączy w swojej pracy tradycyjne techniki stolarskie z nowoczesnym podejściem …

więcej