Witryna Krupa
Witryna Krupa

Witryna Krupa

Tym razem opisze tutaj stronę internetowa przyjaciela z dawnych lat, który poprosił mnie o analizę jego strony www. Witryna nie robi sporego wrażenia i raczej nie chwyta ani graficznie czy merytorycznie. Jest to czysta wizytówka firmy, doradzam rozbudowę strony www, jak to będzie doświadczamy.

Strona internetowa Krupa

Strona internetowa jest zaprojektowana w ciemnych kolorach, osobiście nie przepadam za tego typu kolorystyką i odradzam ją wszystkim. Nie dyskwalifikuje takich kolorów, lecz moim w przekonaniu nie pasują do serwisów internetowych firmowych, gdzie powinno być jasno i czytelnie. Czarny kolor nie dobrze się kojarzy, ale to moje stronnicze wrażenie. Dzięki czarnemu tłu strony internetowej treść jest bardzo krzycząca i krzycząca, mimo tego warto byłoby urozmaicić kolorystycznie tą stronę.
W analizie SEO strona www osiągnęła aż 57 punktów na 100. Mimo tego, że strona internetowa składa się tylko z jednej podstrony, została ona poprawnie zoptymalizowana. Istotne bolączki, jeśli chodzi o pozycjonowanie to:

  • Witryna internetowa nie wspiera obsługi Og Properties.
  • Strona internetowa zawiera wyłącznie nagłówki h1 i h2, są one za często powtarzane.
  • Brak deklaracji języka.
  • Brak arkuszów CSS do druku.
  • Błędy format doctype.
  • Co najmniej jeden adres e-mail został znaleziony, jako plain text.
  • Witryna internetowa zawiera tagi INLINE w kodzie HTML.

A więc jest parę kwestyj, które warto byłoby usprawnić. Osoba, która pisała witrynę zastosowała tag do zmiany kolorów paragrafu tekstu, co naprawdę jest dziwacznym rozwiązaniem.
Firma Pana Krupy –
podnośnik koszowy Olsztyn – wykonuje zlecenia na terenie Olsztyna i okolic, ich oferta skierowana jest do osób, które pożądają np. zawiesić reklamę gdzieś wysoko. Przedsiębiorstwo posiada aż dwa podnośniki, które są przypisywane w zależności od potrzeb klienta. Mają różne udźwigi oraz różni ich cena wynajmu.

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej firmy, jeśli tylko będziecie życzyć sobie takich usług. Dosadnie mówiąc nie sądziłem, że ktoś proponuje tego typu usługi.

Zobacz również

Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej
Serwis internetowy DoktorPc Kraków

Serwis internetowy DoktorPc Kraków

Przedstawiam aktualnie stronę http://www.pogotowiekomputerowe-krakow.pl. Jest to serwis świadczący wszelakie usługi powiązane z usterkami komputerów, laptopów, podzespołów komputerowych, systemów komputerowych. Strona jest prekursorska, wybitnie dobrze napisana przedmiotowo i pod kątem seo, co ma kolosalne istotę w procesie pozycjonowania. Naprawa laptopów Kraków to kompetentny team informatyków, który w prosty sposób odpowie Państwu na najbardziej wyrafinowane pytania odnośnie działania komputera oraz oprogramowania. Pomogą w zakupie nowego sprzętu komputerowego …

więcej