Witryna Krupa
Witryna Krupa

Witryna Krupa

Tym razem opisze tutaj stronę internetowa przyjaciela z dawnych lat, który poprosił mnie o analizę jego strony www. Witryna nie robi sporego wrażenia i raczej nie chwyta ani graficznie czy merytorycznie. Jest to czysta wizytówka firmy, doradzam rozbudowę strony www, jak to będzie doświadczamy.

Strona internetowa Krupa

Strona internetowa jest zaprojektowana w ciemnych kolorach, osobiście nie przepadam za tego typu kolorystyką i odradzam ją wszystkim. Nie dyskwalifikuje takich kolorów, lecz moim w przekonaniu nie pasują do serwisów internetowych firmowych, gdzie powinno być jasno i czytelnie. Czarny kolor nie dobrze się kojarzy, ale to moje stronnicze wrażenie. Dzięki czarnemu tłu strony internetowej treść jest bardzo krzycząca i krzycząca, mimo tego warto byłoby urozmaicić kolorystycznie tą stronę.
W analizie SEO strona www osiągnęła aż 57 punktów na 100. Mimo tego, że strona internetowa składa się tylko z jednej podstrony, została ona poprawnie zoptymalizowana. Istotne bolączki, jeśli chodzi o pozycjonowanie to:

  • Witryna internetowa nie wspiera obsługi Og Properties.
  • Strona internetowa zawiera wyłącznie nagłówki h1 i h2, są one za często powtarzane.
  • Brak deklaracji języka.
  • Brak arkuszów CSS do druku.
  • Błędy format doctype.
  • Co najmniej jeden adres e-mail został znaleziony, jako plain text.
  • Witryna internetowa zawiera tagi INLINE w kodzie HTML.

A więc jest parę kwestyj, które warto byłoby usprawnić. Osoba, która pisała witrynę zastosowała tag do zmiany kolorów paragrafu tekstu, co naprawdę jest dziwacznym rozwiązaniem.
Firma Pana Krupy –
podnośnik koszowy Olsztyn – wykonuje zlecenia na terenie Olsztyna i okolic, ich oferta skierowana jest do osób, które pożądają np. zawiesić reklamę gdzieś wysoko. Przedsiębiorstwo posiada aż dwa podnośniki, które są przypisywane w zależności od potrzeb klienta. Mają różne udźwigi oraz różni ich cena wynajmu.

Uprzejmie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej firmy, jeśli tylko będziecie życzyć sobie takich usług. Dosadnie mówiąc nie sądziłem, że ktoś proponuje tego typu usługi.

Zobacz również

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

W hodowli indyków, jakość ściółki odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ptaków. Odpowiednio dobrana i utrzymana ściółka nie tylko wpływa na zdrowie indyków, ale także ma istotny wpływ na jakość mięsa oraz efektywność hodowli. Dlatego też warto przyjrzeć się praktykom i strategiom, które pomogą zadbać o optymalne warunki ściółki w hodowli indyków. Wybór odpowiedniej ściółki Pierwszym krokiem w utrzymaniu wysokiej jakości …

więcej
Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka podczas budowy domu i kładzenia instalacji elektrycznych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i prawidłowego funkcjonowania systemu elektrycznego w dłuższej perspektywie czasowej. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszego elektryka dla Twojego projektu budowlanego: Licencja i certyfikaty Upewnij się, że elektryk posiada odpowiednie licencje i certyfikaty, które potwierdzają jego kwalifikacje i zgodność z lokalnymi przepisami i normami bezpieczeństwa …

więcej
Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Drewno dębowe od wieków zachwyca swoją wytrzymałością, elegancją i naturalnym pięknem. W połączeniu z umiejętnościami rzemieślników, staje się materiałem doskonałym do tworzenia schodów o niezrównanej jakości. Firma Mika, znana ze swojego pasjonującego podejścia do drewnianego rzemiosła, tworzy schody dębowe, które są prawdziwym arcydziełem w świecie stolarstwa. Tradycja i nowoczesność: połączenie w filiżance drewna Firma Mika łączy w swojej pracy tradycyjne techniki stolarskie z nowoczesnym podejściem …

więcej