Sea line
Sea line

Sea line

Strona Sea Line to nader rozbudowana witryna obejmująca aż 11 wersji językowych. Wskazuje to o wielkości działalności tej firmy, której produkty znane są praktycznie w całej UE.

Jeżeli chodzi o efekt naoczny oraz rozstrzygnięcia techniczne wykorzystane na stronie to widać, że serwis powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to na nieszczęście niezbyt ciekawie i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach kompozycja wyświetlana jest na małym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to zdecydowanie za mało.

Strona internetowa Sea ine

Strona oparta jest na silniku Joomla o czym można się bez trudu przekonać zaglądając do kodu HTML. Po trosze znam ten system i nie uważam go za optymalne wyjście z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Najczęściej odradzam stosowanie Joomli.

Garść analizy kodu, strona zawiera 23 błędów zdaniem W3C co dość ciepło mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego wyniku po tak archaicznych rozwiązaniach. Jednym słowem można oceniać dodatnio autora kodowania tej serwisu internetowego.

Analiza SEO tej serwisu internetowego wyszła również w granicach normy. Strona miała 47 punktów na 100 możliwych. Istotne błędy to:

  • Długość meta tytułu
  • Brak meta opisu
  • Absencja Og Meta
  • Nie znaleźliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
  • Nie odkryliśmy zadeklarowanego języka
  • Strona nie spełnia wymogów Dublin Core
  • Błędy format doctype

A więc odczuwamy, że sporo można by udoskonalić jeśli chodzi o pozycjonowanie tej witryny www.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to witryna www, która zawiera sutą ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to przypadłość zawodowe ale zwracam uwagę na pudełko tego co kupuję.

Strona internetowa posiada Page Rank 2 i ponad 3300 podstron w indeksie Google. Strona www ponad 16 000 backlinków, które porowadzą z ponad 67 adresów IP. Nie jest to optymalne rozwiązanie konstrukcji linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej strony www.

Zapraszamy do zapoznania się z tą witryną a w szczególności promujemy ją wszystkim właścicielom łodzi.

Zobacz również

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu laptopów i komputerów, który oferuje szeroką ofertę mieszkańcom Warszawy i okolic. Jeśli masz problem z sprzętem czy laptopem warto skorzystać z usług kompetentnej pomocy komputerowej. Usługi tego serwisu komputerowego świadczone są na najwyższym poziomie oraz w przyciągających cenach. Serwis PC InHouse to pogotowie komputerowe, które charakteryzuje się niezawodnością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które …

więcej
Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej