Sea line
Sea line

Sea line

Strona Sea Line to nader rozbudowana witryna obejmująca aż 11 wersji językowych. Wskazuje to o wielkości działalności tej firmy, której produkty znane są praktycznie w całej UE.

Jeżeli chodzi o efekt naoczny oraz rozstrzygnięcia techniczne wykorzystane na stronie to widać, że serwis powstała już parę lat temu. Jednym słowem wygląda to na nieszczęście niezbyt ciekawie i warto byłoby przebudować i uczynić bardziej przychylnym dla oka. Przy większych rozdzielczościach kompozycja wyświetlana jest na małym pasku, szerokość 1000px w obecnych czasach to zdecydowanie za mało.

Strona internetowa Sea ine

Strona oparta jest na silniku Joomla o czym można się bez trudu przekonać zaglądając do kodu HTML. Po trosze znam ten system i nie uważam go za optymalne wyjście z paru powodów. Jednym z nich jest na pewno nie intuicyjny panel i niezbyt uproszczające życie funkcjonalności tego systemu CMS. Najczęściej odradzam stosowanie Joomli.

Garść analizy kodu, strona zawiera 23 błędów zdaniem W3C co dość ciepło mnie zaskoczyło. Spodziewałem się gorszego wyniku po tak archaicznych rozwiązaniach. Jednym słowem można oceniać dodatnio autora kodowania tej serwisu internetowego.

Analiza SEO tej serwisu internetowego wyszła również w granicach normy. Strona miała 47 punktów na 100 możliwych. Istotne błędy to:

  • Długość meta tytułu
  • Brak meta opisu
  • Absencja Og Meta
  • Nie znaleźliśmy CSS przyjaznemu drukowaniu
  • Nie odkryliśmy zadeklarowanego języka
  • Strona nie spełnia wymogów Dublin Core
  • Błędy format doctype

A więc odczuwamy, że sporo można by udoskonalić jeśli chodzi o pozycjonowanie tej witryny www.

Jednym słowem Sea Line farby jachtowe to witryna www, która zawiera sutą ofertę w sałbym opakowaniu. Być może to przypadłość zawodowe ale zwracam uwagę na pudełko tego co kupuję.

Strona internetowa posiada Page Rank 2 i ponad 3300 podstron w indeksie Google. Strona www ponad 16 000 backlinków, które porowadzą z ponad 67 adresów IP. Nie jest to optymalne rozwiązanie konstrukcji linków jeśli chodzi o pozycjonowanie tej strony www.

Zapraszamy do zapoznania się z tą witryną a w szczególności promujemy ją wszystkim właścicielom łodzi.

Zobacz również

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

W hodowli indyków, jakość ściółki odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ptaków. Odpowiednio dobrana i utrzymana ściółka nie tylko wpływa na zdrowie indyków, ale także ma istotny wpływ na jakość mięsa oraz efektywność hodowli. Dlatego też warto przyjrzeć się praktykom i strategiom, które pomogą zadbać o optymalne warunki ściółki w hodowli indyków. Wybór odpowiedniej ściółki Pierwszym krokiem w utrzymaniu wysokiej jakości …

więcej
Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka podczas budowy domu i kładzenia instalacji elektrycznych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i prawidłowego funkcjonowania systemu elektrycznego w dłuższej perspektywie czasowej. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszego elektryka dla Twojego projektu budowlanego: Licencja i certyfikaty Upewnij się, że elektryk posiada odpowiednie licencje i certyfikaty, które potwierdzają jego kwalifikacje i zgodność z lokalnymi przepisami i normami bezpieczeństwa …

więcej
Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Drewno dębowe od wieków zachwyca swoją wytrzymałością, elegancją i naturalnym pięknem. W połączeniu z umiejętnościami rzemieślników, staje się materiałem doskonałym do tworzenia schodów o niezrównanej jakości. Firma Mika, znana ze swojego pasjonującego podejścia do drewnianego rzemiosła, tworzy schody dębowe, które są prawdziwym arcydziełem w świecie stolarstwa. Tradycja i nowoczesność: połączenie w filiżance drewna Firma Mika łączy w swojej pracy tradycyjne techniki stolarskie z nowoczesnym podejściem …

więcej