Witryna Doczepiane.pl
Witryna Doczepiane.pl

Witryna Doczepiane.pl

Większa część ludzi mniema iż długie kędziory to swego rodzaju z symboli kobiecości, niemniej jednak nie każda niewiasta jest w stanie zapuścić włosy na tyle ile by pragnęła z różnorakich przyczyn, a doczepianie włosów u cyrulika jest dość kosztowne i zabieg trzeba co pewien czas ponawiać co idzie z późniejszymi nie małymi wydatkami.

Doczepiane – strona, na której znajdziecie autentyczne doczepiane włosy.

DOCZEPIANE – NATURALNE WŁOSY CLIP IN

Witryna ma do zaoferowania doczepiane włosy metodą clip in innymi słowy prosto mówiąc na spinki. Zamawiane przez nas kędziory są podzielone na parę pasów, jedne są szersze, pozostałe węższe, w każdym razie jest ich tak duża liczba aby starczyło na boki głowy, górę oraz resztkę.

Włosy perfekcyjnie się kreują i wyglądają naturalnie (o ile oczywiście dostosujemy efektywnie kolor doczepek pod odcień naszych włosów). Stąd również mamy wybór kolorystyczny. Mogą to być włosy czarne, ciemny blond, ciemny brązowy, średni blond, miedziane, naturalny brąz, bardzo jasny blond, jasny blond lub jasny brąz. W samej rzeczy wybieramy zarówno długość i zagęszczenie jaką chcemy dorobić. W propozycji są następujące włosy:

Włosy 25 cm – 70 gram
Włosy 40 cm – 75 gram
Włosy 40 cm – 120 gram
Włosy 45 cm – 90 gram
Włosy 45 cm – 170 gram
Włosy 45 cm – 140 gram
Włosy 50 cm – 100 gram
Włosy 50 cm – 150 gram
Włosy 55 cm – 120 gram
Włosy 55 cm – 220 gram
Włosy 60 cm – 230 gram
Kucyk 45 cm – 80 gram
Grzywka clip in – 30 gram

Strona Doczepiane przygotowała dodatkowo bazę treści na zagadnienie wydłużania włosów metodą Clip In a także odpowiedzi na przeważnie zadawane pytania. Serwis dzieli się na parę głównych działów:

  • Nasza oferta
  • Efekt przed i po
  • Pytania i odpowiedzi
  • Stylizacje
  • Aktualności
  • Media o nas
  • Kontakt

Doczepiane.pl to zweryfikowana marka z mnóstwem wartościowych opinii, przeszło 1000 wypowiedzi na stronie butiku oraz powyżej 350 pozytywnych komentarzy na allegro. Wobec tego jeśli ktokolwiek ma chętkę się pokusić na takie kędziory, to już raczej wie dokąd może rozpocząć poszukiwania. Sama swego czasu korzystałam z usług tej portalu i myślę, że jeszcze do niej wrócę. Zalecam.

Zobacz również

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

Jak dbać o ściółkę dla Indyków: kluczowe aspekty wysokiej jakości hodowli

W hodowli indyków, jakość ściółki odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia ptaków. Odpowiednio dobrana i utrzymana ściółka nie tylko wpływa na zdrowie indyków, ale także ma istotny wpływ na jakość mięsa oraz efektywność hodowli. Dlatego też warto przyjrzeć się praktykom i strategiom, które pomogą zadbać o optymalne warunki ściółki w hodowli indyków. Wybór odpowiedniej ściółki Pierwszym krokiem w utrzymaniu wysokiej jakości …

więcej
Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka kładzenia instalacji elektrycznych

Wybór odpowiedniego elektryka podczas budowy domu i kładzenia instalacji elektrycznych jest kluczowy dla zapewnienia bezpieczeństwa, efektywności energetycznej i prawidłowego funkcjonowania systemu elektrycznego w dłuższej perspektywie czasowej. Poniżej przedstawiam kilka kluczowych kroków, które pomogą Ci znaleźć najlepszego elektryka dla Twojego projektu budowlanego: Licencja i certyfikaty Upewnij się, że elektryk posiada odpowiednie licencje i certyfikaty, które potwierdzają jego kwalifikacje i zgodność z lokalnymi przepisami i normami bezpieczeństwa …

więcej
Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Dębowe Arcydzieło: Schody Wykonane Przez Firmę Mika

Drewno dębowe od wieków zachwyca swoją wytrzymałością, elegancją i naturalnym pięknem. W połączeniu z umiejętnościami rzemieślników, staje się materiałem doskonałym do tworzenia schodów o niezrównanej jakości. Firma Mika, znana ze swojego pasjonującego podejścia do drewnianego rzemiosła, tworzy schody dębowe, które są prawdziwym arcydziełem w świecie stolarstwa. Tradycja i nowoczesność: połączenie w filiżance drewna Firma Mika łączy w swojej pracy tradycyjne techniki stolarskie z nowoczesnym podejściem …

więcej