Witryna Doczepiane.pl
Witryna Doczepiane.pl

Witryna Doczepiane.pl

Większa część ludzi mniema iż długie kędziory to swego rodzaju z symboli kobiecości, niemniej jednak nie każda niewiasta jest w stanie zapuścić włosy na tyle ile by pragnęła z różnorakich przyczyn, a doczepianie włosów u cyrulika jest dość kosztowne i zabieg trzeba co pewien czas ponawiać co idzie z późniejszymi nie małymi wydatkami.

Doczepiane – strona, na której znajdziecie autentyczne doczepiane włosy.

DOCZEPIANE – NATURALNE WŁOSY CLIP IN

Witryna ma do zaoferowania doczepiane włosy metodą clip in innymi słowy prosto mówiąc na spinki. Zamawiane przez nas kędziory są podzielone na parę pasów, jedne są szersze, pozostałe węższe, w każdym razie jest ich tak duża liczba aby starczyło na boki głowy, górę oraz resztkę.

Włosy perfekcyjnie się kreują i wyglądają naturalnie (o ile oczywiście dostosujemy efektywnie kolor doczepek pod odcień naszych włosów). Stąd również mamy wybór kolorystyczny. Mogą to być włosy czarne, ciemny blond, ciemny brązowy, średni blond, miedziane, naturalny brąz, bardzo jasny blond, jasny blond lub jasny brąz. W samej rzeczy wybieramy zarówno długość i zagęszczenie jaką chcemy dorobić. W propozycji są następujące włosy:

Włosy 25 cm – 70 gram
Włosy 40 cm – 75 gram
Włosy 40 cm – 120 gram
Włosy 45 cm – 90 gram
Włosy 45 cm – 170 gram
Włosy 45 cm – 140 gram
Włosy 50 cm – 100 gram
Włosy 50 cm – 150 gram
Włosy 55 cm – 120 gram
Włosy 55 cm – 220 gram
Włosy 60 cm – 230 gram
Kucyk 45 cm – 80 gram
Grzywka clip in – 30 gram

Strona Doczepiane przygotowała dodatkowo bazę treści na zagadnienie wydłużania włosów metodą Clip In a także odpowiedzi na przeważnie zadawane pytania. Serwis dzieli się na parę głównych działów:

  • Nasza oferta
  • Efekt przed i po
  • Pytania i odpowiedzi
  • Stylizacje
  • Aktualności
  • Media o nas
  • Kontakt

Doczepiane.pl to zweryfikowana marka z mnóstwem wartościowych opinii, przeszło 1000 wypowiedzi na stronie butiku oraz powyżej 350 pozytywnych komentarzy na allegro. Wobec tego jeśli ktokolwiek ma chętkę się pokusić na takie kędziory, to już raczej wie dokąd może rozpocząć poszukiwania. Sama swego czasu korzystałam z usług tej portalu i myślę, że jeszcze do niej wrócę. Zalecam.

Zobacz również

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Pogotowie komputerowe z siedzibą w Warszawie

Chciałbym zachęcić Cię do zapoznania się z ofertą kompleksowego serwisu laptopów i komputerów, który oferuje szeroką ofertę mieszkańcom Warszawy i okolic. Jeśli masz problem z sprzętem czy laptopem warto skorzystać z usług kompetentnej pomocy komputerowej. Usługi tego serwisu komputerowego świadczone są na najwyższym poziomie oraz w przyciągających cenach. Serwis PC InHouse to pogotowie komputerowe, które charakteryzuje się niezawodnością działania i profesjonalnym sprzętem oraz oprogramowaniem, które …

więcej
Lokale usługowe centrum Łódź

Lokale usługowe centrum Łódź

Drukarnia Center to oryginalny budynek biurowy z dużą ilością lokali biurowych i usługowych. Obiekt ma w sumie ok 4500 m2 przestrzeni użytkowej. Zbudowany został z w czasie międzywojennym co więcej służył jako wojskowa drukarnia czy fabryka pończoch. W latach 2015-2017 poddano go kompletnie wszelakim pracom remontowym, pozostawiono nazwę i zmieniono w prekursorski budynek. Drukarnia Center składa się z obiektu podstawowego 5-piętrowego i oficyny, która posiada …

więcej
Strona www Partland

Strona www Partland

Maszyny budowlane, rolne czy drogowe to niezmiernie kosztowne sprzęty. W czasie normalnych robót są one narażone na wielkie obciążenia, które mogą przyczynić się do awarii. Uszkodzona maszyna budowlana bądź rolnicza to duże straty dla spółki. Kupno nowej wiąże się okazałym wydatkiem, lecz na rynku istnieje szeroki asortyment części do maszyn budowlanych, rolnych, leśnych i drogowych. Zwykle przed potrzebą zakupu następnych części pada jedno zasadnicze pytanie. …

więcej